Otel Odanızı şimdi ayırtın
En iyi fiyat garantisi
Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu

Adres
Telefon Numarası
Fax
İl
İlçe
Web
Email

: Meşrutiyet Caddesi No:1 Kat:2 Beyoğlu-İstanbul
: 90 212 245 15 23 - 90 532 783 97 08

: 90 212 245 17 24
: İstanbul
: Beyoğlu

: www.tercumeburosu.net
: infoEttercumeburosu.net

GENEL BİLGİ
İngiltere Vizesi Başvuruları Nereye Yapılır İngiltere vizesi başvuruları konsolosluğun belirlemiş olduğu vize toplama merkezlerinde yapılıyor. Bu vize toplama merkezleri ; Ankara , İstanbul , İzmir , Bursa ve Gaziantep'de bulunmakta. Bu merkezlere şahsen gelinmesi gerekmekte, parmak izi alındığı için konsolosluğa her başvuru sahibinin gelmesi gerekmekte ve bu yüzden aracı kabul edilmemektedir.

Bazı acentalar, belirli bir ücret karşılığında başvuru formunun doldurulması konusunda veya evrakların İngilizce'ye tercümesi konusunda yardımcı olmakta , fakat böyle de olsa herkesin konsolosluğa gidip bizzat başvuru yapması gerek. 18 Yaşındaki kişilerin ise konsolosluğa velileriyle beraber gitmeleri gerekmektedir. Doldurulan başvuru formunu da velisinin doldurup, imzalaması gerekiyor. İnternetten İngiltere vizesi için başvurusunda bulunmak için www.visainfoservices.com adresini ziyaret etmelisiniz. Bu adresten başvuru formunu dolduruyorsunuz.

Sonuna doğru gelindiğinde ne kadar sürelik vize istediğiniz soruluyor, çünkü süreye göre ücret belirliyorlar. Bu süreler ise 6 ay, 1 yıl, 5 yıl ve 10 yıl olarak belirlenmiş. Bu sürelere göre de vize ücretleri artmakta.Başvurunuz tamamlandıktan ve kredi kartınızla ücreti ödedikten sonra ise size bir makbuz çıktısı veriyorlar ve bu çıktı ve diğer evraklar ile beraber, bizzat konsolosluğa gidip başvuruda bulunmalısınız.

www.tercumeburosu.net
Sitemiz içinde bulunan rezervasyon bölümü Booking.com entegrasyonudur. Tarafımızdan herhangi bir konaklama tesisinin otel rezervasyonu kesinlikle yapılmamaktadır.
avşa pansiyon