Otel Odanızı şimdi ayırtın
En iyi fiyat garantisi
Melas Resort Hotel

Melas Resort Hotel

Adres
Telefon Numarası
Fax
İl
İlçe
Web
Email

: P.K: 2007330 Side, Antalya / Türkiye
: 0 242 753 64 65

: 0 242 753 10 34
: Antalya
: Side

: www.melashotels.com
: infoEtmelashotels.com

GENEL BİLGİ
Antalya side'nin en güzel otellerinden olan Melas Resort Hotel misafirlerine unutulmaz bir tati yaşatmayı amaçlamaktadır. Türkiyenin en kaliteli otellerinden olan Melas Resort Hotel fiyatlarını öğrenmek ve otel hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için otelin web sitesinden yardım alabilirisiniz. Sidenin gözde otelleri arasında yer alan bu güzel otel misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı amaçlamaktadır. Dünyanın en iyi 100 oteli arasında yer alan bu otel 5 yıldızlı Side otellerindendir. Sidede online rezervasyon hizmeti sunan otellerden olan Melas Hotel Resort Sidenin en güzel manzarası eşliğinde sizleri ağırlamayı bekliyor. 

Sevda-Yavuz BAŞTUĞ 2011-07-12 12:33:13

BAŞTUĞ AİLESİ OLARAK 02-09.07.2011 TARİHLERİ ARASINDA HAYATIMIZIN EN HUZURLU,EN SORUNSUZ TATİLİNİ GEÇİRMEMİZDE EMEĞİ GEÇEN BAŞTA BU KADAR GÜLERYÜZLÜ VE SAMİMİ PERSONELİ BİR ARAYA GETİRMEYİ BAŞARAN OTEL YÖNETİMİ OLMAK ÜZERE TÜM OTEL ÇALIŞANLARINA GÜLERYÜZLERİ VE EMEKLERİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR VE SEVGİLERİMİZLE.....BU OTELİ TATİL ANLAYIŞI HUZUR OLAN HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ....

Sitemiz içinde bulunan rezervasyon bölümü Booking.com entegrasyonudur. Tarafımızdan herhangi bir konaklama tesisinin otel rezervasyonu kesinlikle yapılmamaktadır.
avşa pansiyon