Otel Odanızı şimdi ayırtın
En iyi fiyat garantisi
Konak Termal Tesisleri

Konak Termal Tesisleri

Adres
Telefon Numarası
Fax
İl
İlçe
Web
Email

: Kaplıcalar mevkii
: 0 384 471 24 26

: 0 384 471 24 28
: Kayseri
: Kayseri Merkez

: www.kozaklikonaktermal.com
: halilarikanEtgmail.com

GENEL BİLGİ
Apart daire lerden oluşan Konak'ta, oda konforunuz ön planda tutulmuştur. İnternet bağlantısı, termal küvet, banyo, saç kurutma makinası gibi hizmet türleri bulunan odalarında evinizi aratmayacak rahatlık sağlanmıştır. Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde yer alan bu işletme, Kozaklı termal tesisler arasında tercih edilen yerlerdendir. Kozaklı kaplıcaları yla ünlenmiş ilçelerdendir. Kaplıcalar mevkiinde olması sizler için extra bir fırsat olup, her türlü hastalığa şifa olabilen kaplıcalardan yararlanma fırsatını bulmanızı sağlayacaktır. Spa, çocuk oyun salonu, dinlenme merkezleri gibi hizmet türleride sunup, kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. kayseri havaalanına ulaşım kolaylığı sağlayan işletme ucuz tatil yapmanızı sağlayacaktır. Kozaklı otel fiyatları nı öğrenmek istiyorsanız Konak Termal Tesisleri web sitesinden örnek olarak öğrenebilirsiniz.

Erhan Erbudak 2012-12-20 16:35:03

Yıllardır giderım aynı konak değişim dıye birsey yok yıllardır havuz yaptıramadılar çalişanlarda iyice ilgisizleşmiş,KOzaklıda çok daha güzel tesisler var tavsiye etmem bende otalımı değiştirdım

Sitemiz içinde bulunan rezervasyon bölümü Booking.com entegrasyonudur. Tarafımızdan herhangi bir konaklama tesisinin otel rezervasyonu kesinlikle yapılmamaktadır.
avşa pansiyon