Otel Odanızı şimdi ayırtın
En iyi fiyat garantisi
Çırağan Palace Kempinski

Çırağan Palace Kempinski

Adres
Telefon Numarası
Fax
İl
İlçe
Web
Email

: Yorum Çırağan Cad. No:32
: 212 326 46 46

: 212 259 66 87
: İstanbul
: Ortaköy

: www.kempinski.com
: reservationoffice.ciraganpalaceEtkempinski.com

GENEL BİLGİ
  İşletme İstanbul Beşiktaşta Havaalanına 25, taksime 4, Etilere 3 km uzaklıktadır. Eskiden osmanlı padişahlarına ve sultanlarına ev sahipliği yapan işletme 1991 de restore edilmiş ve tarihi yapısını modern ve şık bir bir işletme ile birleştirmiştir. Konfor ve lüksü en üst düzeyde olan işletme de kendinizi saray halkından biriymiş gibi hissedeceksiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen sayısız yerli ve yabancı turisti ağırlamış olan işletme ödüllere layık görülmüştür. İşletme 228 oda kapasitesine sahiptir. Açık havuz, kapalı havuz, hamam, solaryum, jakuzi, aeorobik, sauna gibi hizmetleride mevcuttur. 14 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Bu alanlarda her türlü iş ve özel toplantılarınızı yapabilirsiniz. Çeşitli teknik imkanlarada bünyesinde barındırmaktadır. 14 adet toplantı salonu, balo salonu ve sanat galerisi bulunan işletmede düğün, nişan, yıldönümü, mezuniyet, kutlama yemekleri verebilir ya da iş toplantılarınızı yapabilirsiniz. Oda servisi, masaj, kapalı havuz, açık havuz, havaalanı servisi, Türk hamamı, canlı müzik, kuaför, tv yayını, sauna, çocuk havuzu, minibar, internet erişimi, uyandırma servisi, konferans merkezi gibi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

BEREN 2011-04-06 09:59:39

TURKIYE'NIN EN GUZEL OTELI ÇIRAGAN SARAYI DENILDIGINDE INSAN KALITEYI VE SARAY KONFORUNU HEMEN FARKEDIYOR TESISIN ICERISINE GIRILDIGI ZAMAN INSAN KENDISINI SULTAN GIBI HISSEDIYOR KALITE VE FARK BURADAN GELIYOR.

Sitemiz içinde bulunan rezervasyon bölümü Booking.com entegrasyonudur. Tarafımızdan herhangi bir konaklama tesisinin otel rezervasyonu kesinlikle yapılmamaktadır.
avşa pansiyon