Otel Odanızı şimdi ayırtın
En iyi fiyat garantisi
Borabora Apart Otel

Borabora Apart Otel

Adres
Telefon Numarası
Fax
İl
İlçe
Web
Email

: Şah Caddesi Defne Sokak No:39 Bitez - Bodrum - Muğla
: 0 252 363 99 99

:
: Muğla
: Bodrum

: www.boraapart.com
: infoEtboraapart.com

GENEL BİLGİ
Türkiyenin en güzel tatil yerleri nden biri olan Muğla'da Bodrumun yeri başkadır. Tesis Bodrumun sakin yöresi olan Bitez oteller inden birisidir. Bitez ile Bodrum arası 15 dakikadır, yani sakin bir yerden çıkıp eğlencenin çılgınlığına katılmanız arasındaki bir mesafe bu aslında. Beyaz Konya taşı ile Ahşabın muhteşem uyumuyla birleştiği harika bir tesis. Bodrumun doğal güzellikleri nin biraraya geldiği deniz, kum, güneş ve ağaçların, çiçeklerin enfes kokularının hepsini birarada soluyabileceğiniz bir yer. Dilerseniz Bodrumun gezilecek yerleri ni keşfe çıkabilir yemeklerinizi Bodrumun en lezzetli restaurantlarında yiyebilir dilerseniz tesisde satı teyzenin hazırladığı bodrum ev yemeklerini tercih edebilir ya da canınızın çektiği bir yemeği Satı Teyzeden isteyebilir o da olmadı mutfağı kendi mutfağınız gibi kullanır yemekleri siz hazırlayıp tesisdeki diğer misafirler ile paylaşarak sohbetler eşliğinde yemeklerinizin lezzetini tadabilirsiniz.

Sulhiye Çetiner 2011-07-08 14:30:03

Harika Bir Tatil Geçirdim Sitede verilen bilgiler bence eksik. Sıcak ve mükemmel bir ortamı yakalarsınız Borabora apartta. Temizlik ve hijyen çok iyi. Herşeyden önemlisi SATI Teyze. O hepimizin annesi, dert ortağımız, yol göstericimiz. Sen çoook yaşa Satı Teyze. Mantıların ve gözlemelerin bir harika. Ellerin dert görmesin. Bodrum Biteze gelirseniz lütfen Borabora apartta uğrayın. Oranın

Sitemiz içinde bulunan rezervasyon bölümü Booking.com entegrasyonudur. Tarafımızdan herhangi bir konaklama tesisinin otel rezervasyonu kesinlikle yapılmamaktadır.
avşa pansiyon